Згідно із даними Нацбанку, у червні було видано два іпотечні кредити на загальну суму 2,2 мільйона гривень. Це перший з початку повномасштабної війни місяць, коли хтось ризикнув оформити кредит на житло, розповідає 24 канал. Про пожвавлення говорять і у Корпорації Нерухомості РІЕЛ. За їхніми даними, протягом липня – серпня звернень до відділів продаж стало відчутно більше.

Читайте також Втримати ціну не вдасться: чому зараз вигідно інвестувати у новобудови

Яким житлом цікавляться українці

Зараз українці не лише приглядаються до новобудов, але й поступово повертаються до активного вибору об'єктів, в які планують вкласти кошти. Оцінюючи сьогоднішні запити, можна сказати, що після перемоги вони розкуповуватимуть житло комфорт-класу, що відповідає європейським стандартам. Квартири у таких будинках відносно доступні, що залишається головним критерієм під час прийняття рішення про купівлю.


ЖК "Шенген" від Корпорації Нерухомості РІЕЛ / Фото РІЕЛ

У Корпорації Нерухомості РІЕЛ розповіли, що зараз активно працюють над зведенням такого житла. Улітку будинок №3 у львівському житловому комплексі "Шенген" отримав державний сертифікат готовності. Зараз він введений в експлуатацію.

Вільних помешкань в комплексі лишилось небагато, та ви ще встигнете обрати найкращий для вас варіант,
– підкреслив девелопер.


ЖК "Шенген" від Корпорації Нерухомості РІЕЛ / Фото РІЕЛ

Житло для усіх

Консультант відділу продажів Корпорації Нерухомості РІЕЛ Христина Солоха розповіла, що серед покупців зустрічаються абсолютно різні люди із протилежними вимогами до майбутнього помешкання.

Є і літні люди, яким потрібний спокій та затишок. А також є і великі родини, яким потрібний простір як у квартирі, так і за її межами у дворі,
– зазначила вона.

Солоха додала, що клієнтоорієнтований підхід, яким керується девелопер при створенні помешкань, дозволяє підібрати для кожного покупця саме те, що йому потрібно. Це проявляється навіть у поверховості. Серед 9 будинків, які передбачені у ЖК "Шенген", можна придбати 6, 8, 10 та 12-поверхову новобудову. Тобто варіанти є і для тих, хто вважає, що після перемоги краще жити на перших чи середніх рівнях, так і для клієнтів, які обирають красивий краєвид із верхніх поверхів.


ЖК "Шенген" від Корпорації Нерухомості РІЕЛ: хід будівництва / Фото РІЕЛ

Кожен будинок зводять за цегляною технологією із заповненням зовнішніх стін керамічною червоною цеглою. Усі вони матимуть автономне опалення, а родзинкою стане концепція "двір без автомобілів" з дизайнерським озелененням. Крім того, житловий комплекс матиме власний торговельний центр.

Усього тут передбачено 119 квартир – від одно- до трикімнатних. Кожна пропозиція відрізняється за плануванням, тож аби прийняти рішення, краще ознайомитися з усіма варіантами на сайті девелопера. Вартість однокімнатної квартири стартує від 912 тисяч гривень. Водночас для окремих категорій діють спецпропозиції.

Маємо спеціальні пропозиції для наших захисників, медиків і внутрішньо переміщених осіб,
– підкреслила Солоха.