На аерофотознімках видно, що будинки стоять у дуже небезпечному місці. На краю скелі встановили спеціальні знаки, які попереджають про небезпеку: батьків просять стежити за своїми дітьми й не переходити бетонні блоки.

Зверніть увагу Купівля квартири в новобудові: що треба знати про акт приймання-передачі житла

Будинки повільно "сповзають" у море

Курортне містечко Ньюхейвен раніше вважали ідеальним для життя літніх людей, які шукають спокою та гармонії з природою. Проте через ерозію там зростає ризик обвалу. Деякі будинки опинилися всього за 6 метрів від урвища.

Нерухомість Ерозія Будинки в Британії на краю скелі
Будинки за крок до прірви / Фото Eddie Mitchell

Надзвичайно волога погода у Великій Британії цієї зими лише загострила проблему зсуву ґрунтів, особливо на східному узбережжі, де м'якше покриття, зокрема пісок та глина. До того ж пологий ландшафт дозволяє морським хвилям під час штормів потрапляти вглиб материка,
— пояснила причину місцева експертка з нерухомості.

Не лише це місто страждає від ерозії у Великій Британії. За прогнозами, до 2100 року в країні через зсув ґрунту будуть зруйновані понад 2200 будинків.

Нерухомість Ерозія
Наслідки ерозії в Ньюхейвені / Фото Eddie Mitchell

Найбільший ризик існує у прибережних громадах, що в Корнуоллі, Камбрії, Дорсеті, Східному Йоркширі, Ессексі, на острові Уайт, в Кенті, Нортумберленді, Норфолку та Сассексі.