Цей будинок пережив тотальну конвертацію і з гучного історичного пабу перетворився у затишне житло. Як зараз виглядає лондонське помешкання, ділимось далі.

Цікаво Контролювати забудову стане легше: девелопер про відкриття реєстру об'єктів будівництва

Як паб перетворився на дім

Колись західна вулиця Perrers Road була переповнена галасом та сміхом з місцевого популярного лондонського пабу. Сьогодні він з'явився на ринку нерухомості, проте у геть іншій ролі – затишного помешкання.

Пентхаус у класичному стилі з двома спальнями та ванними кімнатами тепер розташований у спокійній вулиці міста, з якої галас втік одразу після закриття закладу. Фасад будинку має ніжний та виточений британський стиль, а сама квартира наповнена природним світлом і затишком.


Затишна вітальня / Фото House beautiful

Спальня з виходом на терасу / Фото House beautiful


Одна зі спалень будинку / Фото House beautiful

На другому поверсі розташувалась велика кухня відкритого планування разом з обідньою зоною, гостьова спальня, ванна кімната та головна спальня, яка веде у приватний внутрішній дворик. Спустившись сходинками ви зможете дістатись вітальні з каміном, вбудованими шафами та стелажами для улюблених книг чи декору.

Вулиця та територія будинку висаджені деревами, поруч є парк та усі інші зручності. На території також передбачена зона для відпочинку. Вартість квартири становить 1,25 мільйона фунтів стерлінгів.