Саме ці параметри стали провідними у масштабному житловому комплексі "Містечко Підзамче" від Корпорації Нерухомості РІЕЛ. Проєкт успішно поєднав історію промислового району з сучасним дизайном будівель й що найголовніше – вдихнув у цю місцевість нове життя. Більше про особливості кожного ЖК, розповідає 24 Канал.

До теми Що таке сервісні центри забудовника та як вони полегшують купівлю житла в новобудовах

Повага до історії

Район Підзамче у Львові має велику історичну цінність. Колись він був передмістям, а згодом – промисловою зоною міста. Однак з часом виробництва закрили, цехи спорожніли, а район прийшов у занепад. Аби виправити це, КН РІЕЛ анонсувала масштабний проєкт джентрифікації Підзамче. Таким чином район, що розташований поруч із центром міста, отримає сучасну інфраструктуру та місця для комфортного проживання і відпочинку.


Вигляд на ЖК "Брама" з пташиного польоту​ / Фото РІЕЛ

Важливо, що перед тим, як розпочинати будівництво, фахівці провели дослідження екологічних аспектів, щоб визначити, як виконати рекультивацію земель. Паралельно було проаналізовано історичну спадщину району. Ця аналітика й лягла в основу проєкту "Містечко Підзамче". Завдяки такому підходу, проєкт отримав відзнаку на Ukrainian Urban Awards 2019 та став прикладом реалізації урбаністичних ідей на тлі історичних елементів.

Загалом девелопер представив тут 3 окремі житлові комплекси, які створять автономне "місто в місті":

  • ЖК "Брама",
  • ЖК "Новий Форт",
  • ЖК "Вежа".

Про особливості кожного із них, розповідаємо далі.

Сучасний дизайн і функціональність

Кожен об'єкт в ЖК має унікальний, сучасний та продуманий до найменшої деталі дизайн, що відповідає його загальній концепції. До того ж мешканці отримають просторі та світлі квартири із функціональним плануванням.

Першим вітатиме гостей житловий комплекс "Брама". Наразі тут зводять 4 будинки за каркасно-монолітною технологією. Квартири з різноманітними плануваннями оформлені у сучасному стилі. Висота стелі у помешканнях становить 2,7 метра, що створює відчуття простору та свободи.


ЖК "Брама" від КН РІЕЛ / Фото РІЕЛ

Центральним комплексом у проєкті "Містечко Підзамче" є ЖК "Новий Форт". Зовнішні стіни будинків тут виконані з газоблоку, що забезпечує добру звуко- та теплоізоляцію. Відтак власники помешкань почуватимуть себе ще спокійніше та комфортніше. Наразі КН РІЕЛ працює над зведенням 5 будинків, кожен з яких стане справжнім фортом для мешканців. А множинність сучасних квартир з різноманітним плануванням, дозволить із легкістю обрати оптимальний варіант для себе чи сім'ї.


ЖК "Новий Форт" від КН РІЕЛ / Фото РІЕЛ

Третій житловий комплекс, що зробить район Підзамче привабливішим для мешканців та гостей Львова – "Вежа". Як і попередні ЖК, ці новобудови пропонують комфортні та просторі квартири з утепленими стінами. Усього тут передбачено понад 1 000 помешкань.


ЖК "Вежа" від КН РІЕЛ / Фото РІЕЛ

Інфраструктура та комфорт

ЖК "Брама", "Новий Форт" та "Вежа" пропонують не лише стильні квартири, але й комфортне та зручне середовище для мешканців. Приміром, у центрі "Містечка Підзамче" розташована центральна площа, яка стане місцем зустрічей та відпочинку. Тут можна провести час з друзями або насолодитися кавою на відкритих терасах кав'ярень. Також в рамках проєкту передбачено дитячі садочки та школи. Тож мешканці можуть бути впевнені у якісному освітньому середовищі для своїх дітей.

Паркінг – ще одна важлива складова інфраструктури "Містечка Підзамче". Комплекс має як відкриті, так і підземні паркінги. Останній, до слова, розрахований на 504 місця.


ЖК включає зони, необхідні для комфортного життя / Фото РІЕЛ

Окрім цього, житловий комплекс "Містечко Підзамче" має власну комерційну зону, де розташовуватимуться магазини, ресторани, та інші необхідні мешканцям заклади. Тож робити покупки та насолоджуватися розвагами теж можна неподалік від дому.

Інвестиційний потенціал

Оскільки "Містечко Підзамче" розташоване у самому серці старого Львова, тут постійно вирує життя. А сам район може стати ідеальним варіантом для проживання туристів, які приїхали ознайомитися з історичними пам'ятками, музеями, театрами та ресторанами. Відповідно, вкластися у таке житло буде вигідно не лише тим, хто шукає нерухомість для себе, але й інвесторам.

До речі, придбати нову квартиру у флагманському проєкті можна в іпотеку від Глобус Банку. Серед умов:

  • кредит: від 1 до 10 років;
  • сума: від 100 тисяч до 3 мільйонів гривень;
  • власний внесок: від 30%;
  • валюта кредиту: гривня;
  • річна процентна ставка: від 19.90%.

Обмежень, штрафних санкцій чи додаткових платежів в разі дострокового погашення позички немає.

Тож, ознайомлюйтеся із пропозиціями квартир на сайті девелопера та оберіть житло, де ви відчуєте справжню атмосферу старого міста.