Про це розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Він наголосив, що ревіталізацію приміщення колишнього дитячого садка реалізували в рамках проєкту Ко-Хати.

Читайте також Право власності на квартиру в новобудові: 3 кроки, які повинен здійснити девелопер

Який вигляд має житло для переселенців

Над ремонтними роботами працювали волонтери із MetaLab у співпраці з владою, українськими та міжнародними фондами та організаціями. Так, польська сторона забезпечила необхідний інвентар та техніку, закупила кухонне обладнання (холодильники, електроплити, електричні чайники), а також побутову техніку (пральні машини, сушильні машини), бойлери, переносні обігрівачі.

Польська сторона забезпечила помешкання технікою
Польська сторона забезпечила тимчасове помешкання технікою / Фото фейсбук Руслан Марцінків


Усього тут зможе проживати 140 осіб / Фото фейсбук Руслан Марцінків

Житло для переселенців облаштували у будівлі колишнього дитсадка на вулиці Степана Бандери. Будинок під гуртожиток для переселенців надала Івано-Франківська міська рада.

З початком повномасштабного вторгнення Росії наші заклади освіти стали місцем тимчасового перебування для людей, які змушені були втекти від жорстокої війни. Багато з них вимушені були проживати у Ліцеї 10. Дякую волонтерам за те, що сьогодні ці люди оселилися у приміщенні тимчасового прихистку, де для них створені комфортні умови проживання,
– написав Марцінків.

Люди мають право тут жити безкоштовно чотири роки. Також їм не потрібно платити за комунальні послуги.

Який вигляд має тимчасове помешкання для переселенців у Івано-Франківську / Фото фейсбук Руслан Марцінків