Будівництво здійснюється спільними силами міської ради та Червоного хреста. Який вигляд матимуть нові будинки – далі.

Читайте також Що робити інвестору при виявленні дефектів у новобудові

Що відомо про проєкт

На ділянці, де нещодавно було поле, звели дерев’яні сендвіч-будинки для українців, які втратили своє житло внаслідок російського вторгнення. Відомо, що тут збудують 7 двоповерхових будинків.

Підрядник розповідає, що будинки розроблені українськими проєктантами та вироблені суто з місцевих матеріалів. За словами представника генерального підрядника Володимира Захарчука, щоб встановити каркас потрібно 4 – 5 днів.


Будинки розроблені українськими проєктантами / Фото Суспільне

У новобудовах одно та двокімнатні квартири. По 28,7 та 38,6 метра загальної площі. Ці смартквартири будуть обладнані санвузлом та кухнею. Майбутнім мешканцям їх планують здавати вже з необхідними меблями.


При будівництві використовують суто місцеві матеріали / Фото Суспільне

Після зведення будинків також планують облаштувати прилеглу територію. Ці роботи виконають за кошти міського бюджету, як і будівництво фундаментів та проведення необхідних комунікацій. За словами міського голови Владислава Атрошенка, на виконання головних завдань заплановано використати до 70 мільйонів гривень.


У новобудовах будуть як одно-, так і двокімнатні квартири / Фото Суспільне

Роботи мають закінчити до середини осені. Повідомляється, що нового містечка продовжать один із маршрутів громадського транспорту.