У 1995 році музикант придбав ділянку в Макіні й побудував там дім. Через п'ять років він купив ще сусідню ділянку й розширив маєток. Через смерть продюсера в серпні цього року розкішну нерухомість вирішили продати за 39 мільйонів доларів.

Зверніть увагу КН РІЕЛ долучилася до програми "єВідновлення": що це означає для українців

Наразі це найдорожчий будинок на Гаваях

Огороджений маєток розташований на березі океану, що є одною з головних його особливостей. Загальна площа ділянки, на якій розміщений маєток, становить 0,5 гектара. Буквально кілька років тому його відремонтували.

Житловий комплекс з острівним дизайном / Фото Realtor

Комплекс складається з чотирьох житлових будинків загальною площею 590 квадратних метрів. Разом вони вміщують сім спалень і сім ванних кімнат. Місця більше ніж достатньо, щоб розмістити багато друзів і членів родини.

Інтер'єр помешкань особливий тим, що там є прикраси в острівному стилі, зокрема декоративні дошки для серфінгу та весла з дерева. У кімнатах є панорамні вікна, тому неймовірною природою і краєвидами на океан можна насолоджуватися навіть зсередини.

Надворі облаштована подвійна душова кабіна з лавового каменю – різьблені дерев'яні дверцята й барвиста мозаїка просто зачаровують. На приватній території є місцеві тропічні рослини, пальми та трав'янисті газони.

Нерухомість Тренди і натхненняПриватна власність на березі океану / Фото Realtor