Чим здивує Піднебесна: дивовижні будівлі, які планують закінчити у 2022 році
Джерело:
dezeenУ 2022 році Китай планує завершити одразу 12 унікальних архітектурних проєктів. Вони не залишать байдужими жодного цінителя неймовірної архітектури.
Китай випереджає інші країни за кількістю нових інноваційних будівель. Один із найвпливовіших у світі журналів про архітектуру, інтер’єри та дизайн Dezeen зібрав 12 великих китайських проєктів, які планують завершити в рік Тигра.
Не пропустіть Найкращі райони Києва для купівлі житла: рейтинг від відомого девелопера
Штаб-квартира DJI
У місті Шеньчжень, яке межує з Гонконгом, компанія Foster + Partners завершує будівництво веж, зроблених зі складених коробок та з’єднаних небесним мостом.
Монолітний комплекс
Шанхайська студія Neri&Hu спроєктувала культурний центр у Сяншані, неподалік від східного прибережного міста Нінбо.
Він складатиметься з п’яти окремих будівельних комплексів. Тут будуть вілли, термальні ванни, приморські розважальні заклади, ресторани та навіть каплиця.
Завод з перероблення відходів в енергію
Найбільша у світі електростанція, яка перетворює відходи в енергію, буде завершена цього року на гірській околиці Шеньчженя. Її розробляє Schmidt Hammer Lassen Architects разом з датською фірмою Gottlieb Paludan Architects.
Ця кругла конструкція, яка отримала назву "Енергетичне кільце", буде мати фотоелектричні панелі на даху площею 66 тисяч квадратних метрів. Тут очікують спалювати 5 тисяч тонн сміття щодня.
Хмарний центр Aranya
Цей багатоцільовий культурний центр розташований у місцевості Ціньхуандао, що у північно-східному Китаї. Він був розроблений пекінською студією MAD, щоб нагадувати "плаваючу хмару біля моря".
Споруда увінчана аморфним нависаючим дахом, покритим білим вітражем.
Шанхайська бібліотека
Ця шанхайська бібліотека матиме вражаючу площу у 115 тисяч квадратних метрів. Її створила архітектурна студія Schmidt Hammer Lassen Architects.
Багатофункціональна споруда
Покликана нагадувати "вершину, що сягає неба", ця багатофункціональна будівля буде складатися з двох косих фасадів з кубоподібними балконами та великого заповненого рослинами атріуму в центрі. Зведений відомою студією OMA проєкт створено за зразком стародавнього китайського прислів’я "зверху — рай, внизу — Сучжоу та Ханчжоу".
Нові технології будівництва спрямовані на те, щоб зробити житло комфортнішим та дешевшим, а також скоротити терміни реалізації ЖК. Оцініть ці переваги, звернувшись до Корпорації Нерухомості РІЕЛ.
Штаб-квартира Tencent
Ця 150-метрова вежа в Шанхаї була розроблена гонконгською студією Ronald Lu & Partners для технологічного конгломерату Tencent.
Завдяки прямокутним віконним рамам фасад будівлі буде мати піксельний ефект, нагадуючи про сферу діяльності компанії.