Особняк, зведений у 1818 році, має 27 просторі кімнати та прекрасну веранду. Триповерховий маєток у георгіанському стилі розташований у Хайгейті, штат Вермонт. Колись він належав одному з найвідоміших бандитів в історії та був опорним пунктом контрабанди алкоголю під час "сухого закону" у США.

Не пропустіть Вдалий старт: яким був перший продаж житла від КН РІЕЛ за програмою "єОселя"

Розгалужений будинок площею понад 800 квадратних метрів приховує кілька особливих деталей.

Аль Капоне

Сумнозвісний лідер чиказької мафії в епоху "сухого закону". Під час свого правління він був відомий як "Суспільний ворог Америки номер один". Його безпосередньо пов'язували щонайменше з 33 смертями. Вважається, що насправді число його жертв є значно більшим. Слідчі ніяк не могли притягнути його до відповідальності, посадити Аль Капоне за ґрати дозволило звинувачення в ухилянні від сплати податків.

Просторий особняк / Фото Тhe Sun

Окрім красивих кімнат у будинку також є секретний тунель, який веде до сусідньої річки Міссісквой.

Дім для мафіозі / Фото Тhe Sun

Особняк став місцем зупинки, коли гангстер контрабандою перевозив алкоголь через кордон до Канади під час "сухого закону",
– зазначає Стейсі М. Каллан, агент із продажу.

У будинку є таємний тунель, який, імовірно, використовувався для контрабанди алкоголю / Фото Тhe Sun

Після того як Аль Капоне ув’язнили, тут відкрили готель типу "ліжко та сніданок" (Airbnb). Потім тут були ресторан, бар, школа, а нещодавно будинок перепланували, тепер він слугує резиденцією для однієї родини.