Перед тим як облаштовувати кухню, слід ретельно все продумати. Які рішення актуальні, а які – застаріли, розповіла дизайнерка інтер'єру Валентина Петрякова.

Читайте Тренди в інтер'єрі: які мінуси вони приховують

Від чого слід відмовитися на кухні

  1. Якщо у вас на кухні є відкриті полиці, слід відмовитися від "бабусиних" сервізів і тарілок вроздріб. Підберіть стильні однотонні набори посуду.
  2. Холодильник, за словами дизайнерки інтер'єру, є ще однією "небезпечною" зоною на кухні. Не потрібно завішувати його фотками, магнітами та різними записами. Якщо ви хочете зробити холодильник акцентом, підберіть оригінальну модель в яскравому кольорі.
  3. Фотодрук на кухні (водоспади, орхідеї, овочі, фрукти) – застарілий прийом, від якого потрібно відмовитися. Використовуйте однотонні фасади – вони завжди актуальні. ⠀
  4. Масивні фіранки з ламбрекенами залишилися в минулому. Користуйтеся простими і лаконічними варіантами.

Стильна кухня повинна бути лаконічною / Фото pinterest

Цікаво Гардеробна у спальні: всі за та проти модного рішення

  1. Багаторівневі стелі також вже неактуальні. У тренді – звичайна рівна стеля.
  2. Фотодрук на кухонному фартусі – моветон. За словами Валентини Петрякової, не варто вибирати пейзажі, квіти та інші рослинні мотиви. Якщо дуже хочеться використати скло на фартусі, воно може бути прозорим або однотонним.
  3. Гарнітури з повним комплектом меблів (шафа, ліжко, тумба, комод та ін.) вийшли з моди. Стильно виглядають меблі в одній колірній гамі, але не з однієї серії.

Дизайнерка інтер'єру закликала робити стриману та лаконічну кухню / Фото pinterest​