До такої серйозної купівлі варто підійти зважено:врахувати технічні моменти, документи, промоніторити конкурентів та почитати відгуки. Це допоможе мінімізувати ризики.
Цікаво На виплат чи в іпотеку: відомий девелопер розповів, як вигідніше купити квартиру
Помилка 1. Обирати "на емоціях"
На жаль, покупці часто керуються емоціями, а забудовники радо користуються цим. Рендер, який демонструють продавці може не відповідати реальності, а важелів впливу на це немає.
Перевірте усю інформацію про забудовника / Фото Pexels
Так, нерідко покупці платять за дизайнерські коридори з якісною плиткою, а на фініші отримають дешеві приміщення, які нагадуватимуть гуртожиток.
Помилка 2. Не перевіряти фактів
Забудовники користуються необізнаністю буквально у всьому! Все, що вони пишуть в описі будинку та прилеглої території, треба обов'язково перевіряти самому. Часто переваги перебільшують, а факти викривлюють. Так, можна зустріти неправдиву інформацію про інфраструктуру, наявність громадського транспорту та доступність до метро.
Помилка 3. Довіряти недосвідченим компаніям
Купуйте у забудовників, які позитивно зарекомендували себе на ринку житла / Фото Pexels
Найкращий спосіб, який допоможе вберегти вас від ризиків, довіряти забудовникам, які звели кілька десятків хороших об'єктів, які успішно ввели в експлуатацію. Ви можете навіть попросити заїхати в один із цих ЖК, щоб ознайомитися з усіма нюансами та поспілкуватися з іншими мешканцями.
Оригінальний текст публікації
Часто дивишся на якійсь новий будинок чи то в живу, чи то на рекламі та пускаєш слину. Це все емоції, а при купівлі квартири рішення треба приймати зважено.
На жаль, керуватися емоціями – це найголовніша помилка, а забудовники цим користуються доволі часто. Але на них і немає важелів впливу аби якось на це вплинути. Були зображені дизайнерські коридори, а зробили як в гуртожитку або ще гірше.
Забудовники користуються необізнаністю буквально у всьому! Все, що вони пишуть в описі свого будинку та прилеглої території, треба обов'язково перевіряти самому, наприклад в телеграм-чатах, де вже є інші інвестори.
Найкращий засіб, як себе вберегти, – купувати у забудовників, які вже щось побудували та можна подивитися на живі приклади.