Якщо ви хочете додати родзинки в інтер'єр кухні, то стильна фурнітура якраз є тим штрихом, що допомагає створити естетику. Ось три варіанти від дизайнерів, які будуть доречні в кухні будь-якого стилю.

Зверніть увагу Ідеї ​​для затишної вітальні: 5 порад, як облаштувати цю кімнату якнайкраще

Латунна фурнітура

Нерухомість Затишна кухня Латунна фурнітураБіла кухня з латунною фурнітурою / Фото deVOL

Латунь – це більше про класичний інтер'єр, але цей матеріал зараз такий популярний, що його використовують в дизайні будь-якого стилю.

Вибір золотистого металевого покриття може додати тепла білій кухні. Є багато варіантів латуні, але якщо ви хочете чогось темнішого та виразнішого, зверніть увагу на кухонну фурнітуру з бронзовим покриттям, – пропонує дизайнерка з Каліфорнії Найджел Палмер.

Латунна фурнітура створює особливий акцент у білій кухні з темною дерев'яною підлогою чи стельовими балками.

Чорна матова фурнітура

Нерухомість Біло-чорна кухня Стильний дизайнБіла кухня з чорною фурнітурою / Фото Diana Bastone Designs

Матове чорне покриття створює монохромну схему, яка є водночас практичною та мінімалістською. Це чудовий варіант для сучасного інтер'єру,
– каже британська дизайнерка Пол Кліффорд.

Чорний і білий – чудове поєднання, якщо ви хочете додати ще кілька кольорів в інтер'єр. Адже ці два класичні кольори поєднуються майже з будь-якою палітрою.

Дерев'яна фурнітура

Нерухомість Тренди і натхнення Біла кухня зі світлою деревиноюБіла кухня з фурнітурою з натурального дерева / Фото Naked Kitchens

Оздоблення з натурального дерева стає все більш популярним, бо додає інтер'єру природної привабливості та м'якості. Це відсилання до скандинавського стилю, який так усі люблять.