Інвестувати в нерухомість завжди було вигідно. Сумніви в українців виникли тільки на початку повномасштабного вторгнення, адже тоді ніхто не розумів, що далі буде з ринком. Однак вже в травні 2022 року ситуація почала потрохи стабілізуватися, а зараз попит на житло хіба зростає.

Зверніть увагу Інвестиції в нерухомість: як обрати об'єкт та забудовника

Нерухомість, в яку варто зараз інвестувати

"Враховуючи, що у 2022 році багато українців виїхали за кордон, великого попиту на житло не було. Але зараз, у 2023 році, більшість будівництв відновило свою діяльність, попит на нерухомість повернувся й активно набирає обертів", – каже експертка та інвесторка Юлія Баткалова.

Фахівчиня зазначає, що раніше найбільший попит та найдорожчі квартири були в Києві. Проте зараз лідирують західні міста, особливо Буковель та села, які розташовані поруч із ним.

Попит на житло там є постійно, бо це пріоритетний регіон, куди сім'ї в повному складі можуть поїхати відпочити.

Інвестиції в нерухомість зараз мають більше пропозицій, аніж ще кілька років тому: окрім класичних варіантів квартир та будинків, можна розглянути земельні ділянки або ж готельний бізнес,
– каже експертка Юлія Баткалова.

Читайте також Як змінилися ціни на однокімнатні квартири в найбільших містах: дані за останній рік

Середній ріст вартості інвестиційного об'єкта в Карпатах за 2023 рік становить від 10% до 20% річних. Це чудовий варіант для тих, хто шукає інвестиційні можливості.