Проєкт став однією із тем засідання комісії Київради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою, яке відбулося 7 лютого. Про це повідомив депутат Київради Владислав Трубіцин.

Цікаво Кому не варто купувати дворівневу квартиру: девелопер назвав цікавий нюанс

Що відомо про проєкт уніфікації фасадів

Депутат розповідає, що проєкт щодо приведення до нормального стану фасадів будинків у центральній частині міста став одним із найцікавіших, які комісія затвердила на засіданні.

Погодьтеся, зараз деякі балкони нагадують просто щось неймовірно жахливе, адже вони просто нависають над перехожими,
– йдеться у повідомленні Трубіцина.

Щоб покращити вигляд столиці, Комісія планує виділити рік на те, щоб власники історичних будівель ліквідували балкони, блоки кондиціонерів та інші елементи, які "паплюжать" фасади. В разі невиконання вимоги, комунальні служби самі демонтують надбудову над балконом, або кондиціонер.

Депутат повідомив, що Комісія підтримала цей проєкт.

Раніше стало відомо, що в Україні будуть притягувати до кримінальної відповідальності за надбудову незадекларованих перед стартом будівництва поверхів.

Постійна комісія Київради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою / Фото фейсбук Владислав Трубіцин

Текст публікації Владислава Трубіцина:

Одним з найбільш цікавих проєктів рішень, які були затверджені на Комісії, став проєкт щодо приведення до нормального стану фасадів будинків у центральній частині міста. Погодьтеся, зараз деякі балкони нагадують просто щось неймовірно жахливе, адже вони просто нависають над перехожими.

Окрім цього, згідно з проєктом рішення, кондиціонери також визнаються такими, що паплюжать зовнішній вигляд будівель. Тому в проєкті рішення вказано, що в разі його прийняття, усім власникам квартир, фасади яких виглядають у поганому стані або паплюжать зовнішній вигляд дають рівно рік на вирішення проблеми. В разі невиконання цього, комунальні служби самі демонтують або надбудову над, скажімо, балконом, або ж – кондиціонер.

Цей проєкт рішення Комісія підтримала.