Вибираючи штори для будь-якої кімнати, важливо мати деяке уявлення про те, яку атмосферу ви хочете в ній створити. Якщо ви прагнете, щоб будинок виглядав затишно, зазвичай це означатиме вибір темних тонів із землистими чи коштовним відтінками.

Зверніть увагу Благодійність та зміцнення економіки: як КН РІЕЛ наближує перемогу України

Якого кольору штори обрати, щоб дім був затишним

"Темніші відтінки, такі як насичений темно-синій або земляно-коричневий, випромінюють тепло, а це своєю чергою створює затишок і робить простір більш привабливим. Також ці тони поглинають більшу частину світла, імітуючи ефект кокона", – говорить дизайнер інтер'єру Медісон Поппер.

Подібного ефекту можна досягти, використовуючи також теплі нейтральні відтінки, якщо темні вам не подобаються, додає нью-йоркський дизайнер Артем Кроповінський.

"Такі кольори, як: бежевий, кремовий і слонова кістка, є вічно актуальні, оскільки вони випромінюють м'яку та привітну енергію. Вони оптимальні для того, щоб зробити простір більш просторим і відкритим", – каже Кроповінський.

Штори світлого нейтрального кольору / Фото James Hare

Також варто обирати оливковий колір, який зараз номер один серед трендів. Він створює атмосферу природи. Тим часом смарагдово-зелений, бордовий і сапфірово-блакитний додають нотку розкоші, але їх слід використовувати обмежено.

Штори смарагдового кольору / Фото Pexels