Невелика комора дозволить підтримувати порядок у квартирі. Як її правильно та грамотно використовувати – розповіла дизайнерка інтер'єру Вікторія Морозова.

Цікаво Скільки коштує ремонт у квартирі чи будинку: як прорахувати витрати

Одна маленька комора може зіграти велику роль в підтримці порядку в усій квартирі. Комори за своїм призначенням бувають різними, тому необхідно вирішити, для яких цілей вона буде використовуватися. Було б неправильно зберігати в одному місці продукти й побутову хімію чи одяг і робочі інструменти,
– зазначила Морозова.

Як використати комору

1. Гардеробна

Якщо комора знаходиться в передпокої чи житловій кімнаті, її можна переобладнати під зручну гардеробну. У ній можна зберігати всесезонні речі та зробити ящики під взуття.

З комори можна зробити гардеробну / Фото pinterest

2. Організація дитячих речей

Навіть маленька комора стане відмінним варіантом для системного зберігання дитячих речей, взуття та іграшок. Таке рішення дозволить розвантажити дитячу кімнату від зайвих меблів.

Читайте Декорування квартири: 7 правил, які вбережуть від помилок

3. Комора на кухні

На кожній кухні завжди дуже багато різних предметів, посуду, техніки та ін. Якщо поруч є комора, її можна використовувати під зберігання круп, консервації, овочів, спецій, порожніх банок, дрібної техніки.

Комора біля кухні – відмінне рішення для зберігання / Фото pinterest

Що потрібно врахувати

  • За словами дизайнерки інтер'єру, в коморі обов'язково повинна бути вентиляція. Це необхідно для того, щоб уникнути бактерій і грибка.

У коморі обов'язково потрібно продумати освітлення / Фото pinterest

  • У маленьких приміщеннях завжди важко щось знайти. Тому важливо подбати про освітлення. Розмістіть світильники так, щоб всі ящики та полиці потрапили в зону освітлення.