Незалежно від того, чи подобаються вам барвисті палітри, чи ви віддаєте перевагу гладкій обробці й нейтральним тонам, ці стильні ідеї точно вам сподобаються. Вони поєднують у собі "найкраще з обох світів" і створюють простір, який одночасно виглядає класичним і актуальним.

Зверніть увагу Новий старт: три квартири у ЖК "Містечко Підзамче" від КН РІЕЛ придбано за програмою "єОселя"

Використовуйте м'яку колірну палітру

Нерухомість Тренди і натхненняКухня в сучасному фермерському стилі в біло-зелених тонах / Фото Blackberry Farm Design

Колір має величезний вплив на загальний настрій і стиль кухні. Якщо ви намагаєтеся створити сучасний дизайн фермерського будинку, подумайте про використання м'яких палітр.

"Нам подобається м'який сосновий колір, який ми використали на цій кухні – він надає простору класичного, теплого відчуття, не будучи надто нав'язливим чи темним", – кажуть дизайнери.

Заспокійливі зелені тони справді популярні останні кілька років, наприклад у 2023 році з'явився тренд на шавлієвий відтінок, який актуальний досі.

Додайте латунних деталей

Нерухомість Тренди і натхненняСучасна фермерська кухня з латунним змішувачем / Фото Future

Важливим моментом у створенні сучасного фермерського стилю є поєднання правильних кольорів із правильною обробкою. На тлі стін і меблів м'яких кольорів варто додати кілька деталей з латуні. Так дизайнери поєднують сучасне з минулим.

Використовуйте природні матеріали

Нерухомість Тренди і натхненняСучасна фермерська кухня з дерев'яними кухонними шафами / Фото Marie Flanigan Interiors

Натуральні матеріали є основою естетики сучасної фермерської кухні. В інтер'єрі обов'язково мають бути дерев'яні меблі природного кольору, наприклад нижні чи верхні кухонні шафи. Стільницю можна обрати з натурального каменю, як на кухні вище.

Поставте старовинний дерев'яний стіл замість острова

Нерухомість Тренди і натхненняСучасна фермерська кухня зі старовинним столом / Фото Sabbe Interior Design

Сільські столи з темного дуба є синонімом фермерських кухонь. Дизайнери радять ставити їх у центрі замість острова. Це практичний і естетичний спосіб продемонструвати стиль.