Квартира в старому житловому фонді вимагає грамотного підходу до ремонту. Детальніше – читайте нижче.

Читайте Як все зручно розмістити в маленькій квартирі: лайфхаки, яких ви не знали

До чого потрібно бути готовими після покупки вторинки

Купуючи квартиру в старому житловому фонді, потрібно розуміти, що, найімовірніше, знадобиться капітальний ремонт. Розглянемо основні пункти, до яких потрібно бути готовими.

  • Комунікації

Найбільш часто у старих квартирах вже зношені комунікації – згнилі труби, електрика й т.д. Це означає, що простіше відразу все замінити, щоб уникнути неприємних сюрпризів і додаткових витрат надалі.

Перевірте комунікації до початку ремонту​ / Фото archimir

  • Перекриття

Новий власник обов'язково має вивчити конструкцію будівлі. Річ у тім, що якщо у будинку, наприклад, дерев'яні перекриття, слід використовувати каркасні конструкції перегородок, а також полегшену стяжку. Пам'ятайте, що навантаження від тонн будівельних матеріалів може спричинити незворотні наслідки.

Цікаво Оформлення кухні: які рішення ще довго будуть в моді

  • Конструкції

Не забувайте про те, що в будинку є несучі конструкції, які заборонено чіпати. Наприклад, приєднати балкон у старому житловому фонді майже завжди неможливо. Часто проблеми виникають навіть зі звичайними стінами – враховуйте це до початку робіт.

Перед початком робіт вивчіть інженерні особливості будівлі​ / Фото kamtehnopark

  • Звуко- й шумоізоляція

До початку ремонту вивчіть, наскільки чути вам звуки й голоси з квартир сусідів. Річ у тім, що цей фактор слід врахувати при оздобленні підлоги, стін і стель. Це необхідно для того, щоб після завершення ремонту не довелося все переробляти.

Про звуко- й шумоізоляцію потрібно подбати заздалегідь / Фото forestvrn