Магія полягає у виборі правильних матеріалів. Це може перетворити звичайний простір на місце стилю та комфорту.

Зверніть увагу Інвестиції в нерухомість: як обрати об'єкт та забудовника

Гарна ванна кімната за допомогою одного трюку

Коли дизайн ванної кімнати вам здається нудним чи похмурим, слід додати тканинний акцент. Це можуть бути м'які аксесуари, нестандартні штори, рушники для рук і килимки для ванної кімнати. Дизайнери кажуть, що це справді працює, адже вони самі постійно використовують такий лайфхак.

Ці тканинні доповнення також можуть створити відчуття цілісності в декорі ванної кімнати, гармонійно поєднуючись з іншими елементами.

Покращити інтер'єр за допомогою відповідного текстилю – це мистецтво, яке поєднує естетичну привабливість із практичністю. Гарна штора, наприклад, створює відчуття певної інтимності. Унікальні рушники та тканинні доповнення можуть покращують візуальну привабливість.

До прикладу, у цій ванній кімнаті дизайнери використали рожеві рушники для створення ніжного та злегка яскравого акценту. Без них кімната була б просто білою й "безхарактерною".

Нерухомість Тренди і натхненняБіла ванна з ніжно-рожевими тканинними акцентами / Фото Andrew Cebulka, Cortney Bishop

А тут дизайнери використали сірий рушник, який гармонійно поєднується з біло-сірим душем, та бежевий килим в колір з підлогою, який додає затишку.

Нерухомість Тренди і натхненняСтиль, тепло і затишок / Фото Andrew Cebulka, Cortney Bishop

Під час вибору тканинних деталей обов'язково звертайте увагу на матеріал. Вибирайте текстиль, що стійкий до цвілі, легкий у догляді та швидко сохне.