Лайфхаки

Навіщо ви це робите: тіктокер спростовує лайфхаки і збирає мільйони підписників – найкращі відео
7 трав
19:55
21-річний блогер з Італії Хабі Лейм підкорив мережу новим форматом коротких відеороликів у тіктоці. Він розвінчує дивні лайфхаки, які насправді не полегшують життя, а навпаки ускладнюють його. Схоже, що "антилайфхаки" користуються набагато більшим попитом – за місяць на блогера підписалися понад 30 мільйонів людей.
Як заощадити заробітчанам у Португалії: дієві  поради
12 бер
15:28
Вищі зарплати ніж в Україні, стабільніша економіка та помірні ціни в Португалії приваблюють багатьох українських заробітчан. Проте, щоб розібратись, як можна зекономити за кордоном слід прорахувати всі можливі витрати та скористатись порадами які беруть до уваги місцеві.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.