Квартира розташована на вулиці Завальній, що неподалік від станції метро "Славутич". Її здають всього за 3 500 гривень на місяць. Причин, чому квартиру здають за такою дешевою ціною, достатньо. Про це повідомляє 24 Канал, проаналізувавши ринок оренди на сайті OLX.

Зверніть увагу Купівля житла, що будується, через форвардні контракти: як це працює

Найдешевша квартира дуже крихітна

Перша причина, чому квартира так дешево коштує, – маленька житлова площа. Вона має лише 28 квадратних метрів, з яких 4 "квадрати" займає кухня. Окрім того, квартира розташована на першому поверсі. Багатьох людей це відлякує, з різних причин: холод, який тягне з підвалів, легкий доступ зловмисників до вікон тощо.

У квартирі до того ж немає опалення. Грітися зимою можна буде тільки за допомогою електротехніки. А оскільки можливі блекаути, то це не надійний тип опалення.

Для тих, хто має улюбленців, існує ще один істотний мінус. Власники не дозволяють жити в квартирі разом з тваринами. Словом, недоліків багато, тож ціна виправдана.

Квартира за 3500 гривень на місяць / Фото OLX

До речі, орендна вартість в оголошенні вказана без плати за комунальні послуги. Автор вказує, що за них треба буде платити додатково – приблизно 2000 гривень.

Що стосується стану квартири, то вона досить гарна, а меблі сучасні. У спальні стоять дві канапи та шафа. На кухні є варильна панель, холодильник та електрочайник. Також автор оголошення пише, що в квартирі є пральна машина та праска. Що стосується ванної кімнати, то на фото видно лише крихітний душ.