Попри те, що тверді покриття для підлоги, такі як плитка, паркет, або ламінат дуже популярні, знайти для них щось м'яке буде правильним рішенням. Найкращим вибором у 2024 році експерти вважають ковролін, який завжди буде в тренді. Це покриття, яке використовують переважно в усіх типах приміщень і стелять здебільшого на всю підлогу.

Зверніть увагу Від вибору квартири до умеблювання: поради, які допоможуть облаштувати домашній кабінет

Чому ковролін – найкращий варіант

  • Він м'який і теплий. Набагато приємніше ставати з ліжка й торкатися м'якого килима, особливо зимою, коли підлога дуже холодна.
  • Ковролін забезпечує звукоізоляцію. Це покриття пом'якшує звуки від кроків та поглинає шум. Доволі доступний метод шумоізоляції, а якщо ще покласти спеціальну підкладку – результат вразить.
  • Килимове покриття запобігає ковзанню та падінню. Особливо ковролін буде чудовим рішенням у кімнатах з плиткою.
  • Ковролін буде дуже доречним у домі з дітьми. Усі діти дуже люблять гратися на підлозі. А якщо ще обрати килим із цікавим дитячим дизайном, то він буде стильним елементом дизайну.

Визначте кімнату, для якої обираєте килим. Від цього залежатиме його міцність, м'якість та інші характеристики. Наприклад, для передпокою варто обирати ковролін зі щільним плетінням та невеликим ворсом, а до спальні – з великим м'яким ворсом.

Далі варто подумати про стиль і дизайн. У 2024 актуальними залишаються природні, насичені та нейтральні відтінки, а також геометричні візерунки, такі як "ялинка" або "зигзаг" та смуги. Обов'язково враховуйте освітлення і розмір приміщення. До речі, безпрограшними варіантами будуть килими бежевих, темно-коричневих, або сірих відтінків.

Що стосується вибору матеріалу, ковроліну з вовни, бамбуку або джута, бо вони зносостійкі. Перш ніж придбати, візьміть зразок ковроліну, щоб переконатися, що він відповідає вашим очікуванням щодо кольору, текстури, відчуттям та якості.