Таш Бредлі, колірний психолог і директор із дизайну компанії Lick, розповіла про дві "безвідмовні" комбінації кольорів, які будуть доречні в інтер'єрі будь-якої кімнати. Вони спокійні, ніжні, але не нейтральні.

Зверніть увагу Новий старт: три квартири у ЖК "Містечко Підзамче" від КН РІЕЛ придбано за програмою "єОселя"

Білий і бірюзовий

Нерухомість Тренди і натхненняТемно-бірюзова вітальня з білими деталями / Фото Bridgman

"Це поєднання може чудово працювати в коридорі. Ви фарбуєте стіни та стелю білим, а сходи ефектним темно-бірюзовим. Це чудовий варіант, якщо ви бажаєте додати трохи драматизму в інтер'єрі, але водночас зберегти стіни нейтральними", – каже експертка.

Крім того, ця комбінація добре працюватиме у вітальні, як на фото вище. Головну стіну та полиці можна пофарбувати в темно-бірюзовий, а обрамлення каміна – білим.

Зелений і білий

Нерухомість Тренди і натхненняЗелені кухонні шафи на тлі білої стіни / Фото Roundhouse

Це теж чудове поєднання, яке можна вважати ідеальним. До того ж відтінки зеленого останнім часом дуже популярний в інтер'єрі.

"Якщо ви оновлюєте свою кухню цього року чи робите її з нуля, я б дуже рекомендувала обрати цю комбінацію. Зелені кухні стануть дуже популярним трендом цього року завдяки заспокійливим властивостям цього природного відтінку, який покращує настрій", – підказує Таш Бредлі.

Якщо ви хочете використати цей трендовий колір на своїй кухні, пофарбуйте білим стіни та стелю, а кухонні шафи придбайте зеленого кольору або його відтінків.