Аналітики порталу ЛУН провели дослідження, щоб дізнатися, скільки у грудні коштує оренда приватних будинків, та де найдешевше поселитися на час тривалих відключень світла. 24 канал зібрав найголовніше.

Читайте також Концепція забудови "місто в місті": що це та в чому її переваги

Що можна дозволити собі у Києві

Найекономніші варіанти починаються з 3 – 4 тисяч гривень на місяць. Це типова "хатинка у селі", розташована за 30 хвилин їзди від столиці на авто. З плюсів – піч та колодязь, котрі роблять будинок майже повністю автономним. З недоліків – відсутність міської інфраструктури та потреба робити ремонт власними силами.


За скільки можна орендувати будинок у Бучі / Фото ЛУН

​За скільки можна орендувати будинок у Гостомелі / Фото ЛУН

З бюджетом в 10 000 гривень можна орендувати сучасніші приватні будинки в передмісті та навіть таунхауси до 100 квадратних метрів. Такі варіанти є цікавою альтернативою, бо є реальна можливість встановити генератор на вулиці.


За скільки можна орендувати таунхаус у Києві / Фото ЛУН

Приблизно за 20 000 гривень, за даними агрегаторів ЛУН, пропонують будинки з генератором і камінними залами, що можна вважати хорошими варіантами для тих, хто планує провести зиму з достатнім рівнем комфорту.


За скільки можна орендувати будинок у Києві / Фото ЛУН

А для людей зі значно більшими фінансовими можливостями саме час придивитись до котеджних містечок сегмента преміум, де за будинок у 370 квадратних метрів попросять 10 000 доларів.


За скільки можна орендувати будинок під Києвом / Фото ЛУН