Створити практичну та зручну кухню можна навіть якщо у вас мало місця та проблеми з ідеями. Які правила варто враховувати під час замовлення кухні, ділимось далі.

Дізнайтесь Кому належить прибудинкова територія: пояснення девелопера

Це зробить кухню зручною

Побутова техніка

Важливе не лише її різноманіття, правильні розміри та функції, але й розміщення. Вона має бути вмонтована у проєкт під ваш зріст, аби було комфортно користуватись. Духовку найкраще розміщувати на рівні вашого поясу, аби не було потреби постійно згинатись.


Обирайте правильне розміщення техніки / Фото Pexels

Відстань між фасадами

Якщо у вас п-подібна кухня або кухня з островом, врахуйте, що дистанція між фасадами повинна бути не менше 110 сантиметрів. Так ви зможете повноцінно відкривати шухляди та дверцята тумб і це не перешкоджатиме руху.

Розташування розеток

Розетки для підключення побутової техніки не варто розміщувати одразу позаду неї. Посуньте вмикачі у сусідні секції, це дозволить краще інтегрувати прилади у фасади та вбереже від виступів.

Врахуйте дрібниці


Продумайте все до дрібниць / Фото Pexels

Плануйте кухню ретельно продумуючи все до деталей. У яку сторону має відкриватись гарнітура, як саме висовуються ящики, чи варто робити додаткове місце в цоколі для зберігання. Врахувати всі ці деталі та вберегти від фатальних дорогих помилок допоможе дизайнер.