Розкішний будинок збудували для адвоката Річарда Вебба, звідси походить назва житла. Дім спроєктував відомий портлендський архітектор Джон Келвін Стівенс і навіть, за чутками, був його улюбленим проєктом.

Зверніть увагу Місце для людей, які прагнуть більшого: КН РІЕЛ розпочала продаж квартир у ЖК Maxima Residence

Історична перлина в Портленді

Теперішні власники придбали нерухомість у 2014 році за 1 610 000 доларів. Вони модернізували будинок площею майже 560 квадратних метрів, оновивши кухню та встановивши клімат-контроль у спальнях.

Оригінальна конструкція будинку залишилася незмінною з 1906 року. Солярій, який облаштували у 2019 році, ідеально поєднується із зовнішнім дизайном.

Загалом у маєтку ще є шість спалень, вітальня та бібліотека. Також варто звернути увагу на чотири окремі ванні кімнати. У будинку навіть є готовий підвал, який можна використовувати як медіакімнату, спортзал або кімнату відпочинку.

Кожна кімната по-особливому розкішна / Фото Realtor

Будинок повністю мебльований та готовий приймати нового власника. Великим плюсом також є його розташування. Він розміщений за кілька хвилин ходьби від багатьох торгових і розважальних закладів у бажаному районі Вест-Енд.

"У цій частині Портленда є галасливий ресторан і мистецька сцена. Будинок також розташований зовсім близько до приватної школи Wayneflete", – розповідає агентка з лістингу Мелісса Маккерсі. Тож сім'ї з дітьми було б дуже зручно.