Перетворити сміття на гроші: блогерка розповіла, як дати друге життя старим меблям
Джерело:
інстаграм maggiemcgaughБлогерка знаходить старі меблі на смітниках чи розпродажах та дає їм друге життя. Результатами своєї роботи жінка ділиться у соціальних мережах.
Меггі зізнається, що її кар'єра розпочалася, як експеримент під час декрету. Однак вже зовсім скоро хобі переросло у повноцінну роботу, завдяки якій сім'я Макгоу може виплачувати іпотечний кредит.
Актуально Яка пора року найвдаліша для покупки квартири: поради, які допоможуть зекономити
З чого все почалося
Для Меггі все почалося з покупки дерев'яної хлібниці за 3 долари. Блогерка зізнається, що це зайняло "цілу вічність", проте схвалення в соцмережах вартувало того. ЇЇ знайомі просили поділитися процесом перетворення меблів й згодом жінка почала знімати DIY-відео.
Меггі швидко підвищила кваліфікацію, змінюючи маленькі предмети на масштабні проєкти, приміром, обідній стіл чи тумби.
Важливо й те, що до народження дитини, Меггі працювала із соціальними мережами, тож її популярність в тіктоці та інстаграмі частково зумовлена розумінням, як правильно просувати продукт. Саме там жінка продає свої курси з відновлення старих меблів. Це головний дохід блогерки.
Ось кілька порад, які дає блогерка
Почніть з простого
Ви можете придбати на розпродажі (або знайти в спеціальних групах, де віддають меблі задарма) речі, які ще не втратили функціональності, проте дещо зносилися під впливом часу. Очистіть та відшліфуйте поверхню, нанесіть ґрунтовку та пофарбуйте придбану річ у благородний колір.
Вивчіть стилі
Меггі розповідає, що головний секрет відновлення – це розуміння з чим ви маєте справу. Перш ніж приступати до роботи, блогерка вивчає в яку епоху було виготовлено річ.
Деякі стилі мають об'ємні форми, тож вони краще пасуватимуть до інтер'єру в стилі бохо чи кантрі. Якщо виріб має прямі лінії – при відновленні я опираюся на зразки модерну, – розповідає Меггі.
Використовуйте різні підходи
Блогерка радить не покладатися на ті самі процеси знову і знову. Ключовий момент при реставрації – творчий підхід. Наприклад, тут вона використала шпалери, довівши, що вони можуть стати чудовим матеріалом для обробки комодів.
До теми Мешканець Лондона перетворив будиночок доглядача кладовища на стильне помешкання
Мисліть креативно
Витрачайте якомога менше
Меггі знайшла цей комод на узбіччі дороги та покрила його фарбою за 1 долар. За словами жінки, використовуючи бюджеті речі, ви зможете розпочати власну прибуткову справу без стартового капіталу.
І найголовніше, якщо ви вирішили зайнятися реставрацією меблів, навчіться сприймати кожен виклик, як можливість отримати нові знання та навики. Адже без цього не буде прогресу.