Загальна площа будинку – 1 064,5 квадратні метри. Розповідаємо, що особливого у котеджному містечку та за скільки його можна придбати.

Цікаво Інновації на ринку нерухомості: як базові норми співіснують з новими технологіями

Як виглядає просторий маєток

У Бориспільському районі, що на Київщині, виставлений на продаж триповерховий будинок за 3 мільйони доларів (майже 84 мільйонів гривень).


Камін з мармуровим порталом / Фото Blagovist

Маєток у котеджному містечку під Києвом, загальна площа земель – 2 гектари, з яких – 0,42 гектара – земля для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку та 1,6 гектара для розміщення спортивно-оздоровчого комплексу,
– йдеться в оголошенні.

Домоволодіння складається з основного житлового котеджу побудованого у 2016 році, площею 1064,5 квадратні метри. Житлова площа самого будинку складає лише 460 "квадратів".

Як виглядає "маєток-калейдоскоп" під Києвом / Фото Blagovist

Дизайн будинку зав'язаний на еклектиці. Різнобарвні стіни тут перетікають у мінімалістичні патерни. У одній із кімнат навіть є справжня грубка обкладена кахлями, в іншій – справжня гуцульська верета.


Кімната у неокарпатському стилі / Фото Blagovist

Цей калейдоскоп продовжує кімната з мармуровим каміном, кольоровий спортзал та стримана дитяча з орнаментом на стінах.


Дитяча кімната / Фото Blagovist

Подібне різнобарв'я прослідковується і в оформленні ванн. Стіни однієї із них пофарбуванні у зелений колір, тоді як інша – обкладена чорно-сірою плиткою під мармур.


Спортзал у маєтку / Фото Blagovist

Не відстають й сходові прольоти. Якщо на одному поверсі стіни пофарбовані у помаранчевий, на іншому – вас зустріне теплий білий зі скляними перилами.