Отже, яка підлога на кухні найменше потребує обслуговування? Якщо ви не хочете витрачати весь свій час на прибирання, експерти підібрали найкращий варіант.

Зверніть увагу Купівля житла, що будується, через форвардні контракти: як це працює

Обирайте для кухні плитку

Плитка є одним із найміцніших і невибагливих у догляді матеріалів для такого приміщення з інтенсивним рухом людей. Цього року дуже популярною стала, зокрема, енкаустична плитка

"Енкаустична плитка для підлоги – це чудовий спосіб оживити кімнату та підкреслити колір і візерунок у просторі. Ця плитка має гарний зовнішній вигляд і є абсолютно довговічною, що робить її ідеальною для місць з інтенсивним рухом людей, таких як коридори чи кухні. Вона справді витримує випробовування часом", – кажуть фахівці.

Нерухомість Тренди і натхнення
Підлога з плитки – це не лише практично, а й стильно / Фото Sarah Winchester

Пам'ятайте про колір і малюнок плитки, адже вона може впливати на розмір простору. Плитка світлого природного кольору візуально збільшує простір, тож підійде для підлоги на маленьких кухнях. Плитка з густим візерунком у яскравих кольорах може зробити кімнату більш замкнутою – це варіант для великих приміщень.

Також дизайнери радять використовувати керамічну чи порцелянову плитку. У тому чи іншому випадку під ногами ви будете відчувати холод, проте ці варіанти довговічні й легко очищуються. І керамічна, і порцелянова плитка доступні в різноманітних формах, стилях і кольорах, що робить їх ідеальними для кухонь в будь-якому стилі.