Насправді є певні кольори, яких нам слід уникати у ванних кімнатах, особливо коли вибираємо рушники. Тут експерти-дизайнери інтер'єру поділилися своїми думками на цю тему.

Зверніть увагу Іпотека для українських захисників: що потрібно знати перед оформленням

Яскраві білі

Це позачасовий варіант для ванних кімнат, який вважають вічно трендовим. Однак вони не потрапили до списку, коли дизайнери вибирали свої улюблені кольори рушників цього року. По-перше, їх важко прати й зберігати чистими. А брудні рушники з жовтими плямами – не найкращий варіант.

По-друге, в деяких людей білі рушники асоціюються зі стерильною атмосферою, наче в лікарні. Це може зіпсувати заспокійливу атмосферу.

Жовті

Якщо ви не хочете створити барвистий дизайн, який допомагатиме вам прокинутися вранці, тоді слід уникати жовтих кольорів.

"Жовтий заряджає енергією, навіть якщо його додати в пастель. Тож цей тон краще залишити для ексцентричної дамської кімнати, а не для основної ванної кімнати, де всі захочуть розслабитися", – каже засновниця і дизайнерка інтер'єрів ML Interiors Group Мішель Лінн.

Нерухомість Тренди і натхненняБіла ванна з жовтим рушником / Фото Mandarin Stone

Яскраво-червоні

Відомо, що додавати червоний колір у дизайн важко. З точки зору психології кольору це один із найбільш стресових кольорів. Як наслідок, його намагаються уникати у ванній кімнаті.

"Як основний колір, червоний сильно асоціюється з такими речами, як комікси, дитячі іграшки та сучасне мистецтво. Якщо ви прагнете заспокійливої атмосфери, не купуйте червоних рушників", – каже експертка Мішель Лінн.

Навіть у нейтральній ванній кімнаті червоні рушники можуть обтяжити простір і відвернути увагу від інших цікавіших речей і елементів. "Щоб зберегти заспокійливу атмосферу, краще використовувати приглушені відтінки, наприклад, приглушені рожеві", – каже американський дизайнер інтер'єру Артем Кроповінський.