Які помилки можуть зіпсувати навіть найдорожчий та найгарніший ремонт – розповіла дизайнерка інтер'єру Наталя Руснак.

Також цікаво Hygge: що це за стиль інтер'єру і в чому його особливості

Ми дбаємо про те, щоб вдало обрати кольори для інтер’єру, зробити його максимально функціональним. Але згодом у користуванні, ми можемо наповнювати його такими речима, які зіпсують навіть найкращий інтер'єр,
– зазначила Руснак.

5 помилок в інтер'єрі

  1. Перше, що псує вигляд житла при вході, це: ключниці, скарбнички, шкатулки, різнокольорові парасольки і інші предмети, які недбало залишені у передпокої. Всі ці речі повинні ретельно підбиратися під інтер'єр, щоб приміщення не виглядало безладним.
  2. Смітники, рушники, засоби для догляду та інші предмети, залишені у ванній кімнаті. Пам'ятайте, що ці речі краще вибирати в нейтральних відтінках, які не будуть притягувати до себе увагу.
  3. Подаровані предмети декору, які не підходять до інтер'єру: вази, картини, сувеніри та ін. За словами дизайнерки інтер'єру, слід об'єктивно розглядати всі ці речі, адже вони можуть зіпсувати всі ваші старання.

Всі предмети у будинку повинні вписуватися в інтер'єр / Фото pinterest

Читайте Точкове освітлення: особливості, переваги та недоліки

  1. На кухні слід уникати різного посуду – краще купити універсальний білий набір або ж підібрати все під кольорову гаму.
  2. Організація простору на кухні. Наталія Руснак пояснила, що спроби розмістити все на виду в різних органайзерах є помилкою.

Слід пам'ятати, якщо ви не підбираєте дані речі за кольором і стилем, то 100% ваш інтер'єр буде виглядати дешево при найкращому дизайні,
– резюмувала вона.