Тому кожен нюанс слід ретельно продумати. Яких предметів краще уникати вдома – розповіла дизайнерка інтер'єру Анна Петайкіна.

Цікаво Купівля квартири в Україні: які податки потрібно сплачувати у 2021 році

Маленька частина того, чого краще уникати при створенні інтер'єру. Дивно, адже буквально одна річ може зіпсувати всю картину,
– зазначила Петайкіна.

Чого потрібно уникати в інтер'єрі

  • Душова кабіна

Багато хто дотепер встановлює білі пластикові бокси. Вони здешевлюють інтер'єр. Якщо ви вирішили встановлювати кабіну, розгляньте моделі, які "розчиняються" у повітрі.

  • Текстиль

У гарному будинку красивим має бути все. Це стосується, у тому числі постільної білизни, скатертин, штор та ін. Позбавтеся від старого текстилю з дивними принтами. Вибирайте лаконічні й однотонні набори.

  • Безликість

Мінімалізм – у тренді, але важливо не перестаратися. Адже так можна отримати безликий і нудний простір. Грайте з фактурами та відтінками, підбирайте цікавий декор.

Лише одна деталь може зіпсувати інтер'єр / Фото Pixabay

Читайте У центрі Лондона з'явиться приватний палац за 698 мільйонів доларів: є нюанс

  • Копії

Все частіше в інтер'єрі можна зустріти різноманітні постери та копії відомих картин. За словами дизайнерки інтер'єру, краще вибирати твори маловідомих художників, ніж використовувати копії.

  • Кольори

Колір відіграє особливу роль в інтер'єрі – від нього залежить сприйняття простору. Важливо компонувати правильні тони та відтінки. Занадто яскраві, строкаті й неонові кольори будуть псувати простір.