Завдяки особливостям конструкції звичайну чи навіть обов'язкову детально можна стильно інтегрувати, обіграти чи приховати, тим самим рятуючи дизайн помешкання від надмірного обтяження деталями.

Цікаво ЖК у серці старого Львова: як КН РІЕЛ поєднує історію та сучасні рішення

Переваги дверей-невидимок

Двері прихованого монтажу ретельно інтегровані в інтер'єр. "Видають" такі деталі хіба що дверні ручки та невеликі щілини між полотном та коробкою, але і з цими моментами можна максимально менше уваги привернути до проходу, обравши непомітну ручку та до мінімуму зменшивши відстань.

Двері прихованого монтажу мають низку переваг. Вони максимально зливаються з поверхнею основних стін та повністю повторюють їхній колір і текстуру. Альтернативне оздоблення дозволяє їх шпонувати, фарбувати, наносити потрібні матеріали чи навіть вмонтувати дзеркала.

Якщо у вашій кімнаті розташовано одразу кілька виходів, це чудова можливість відвернути увагу від дверних прийомів та зробити акцент на дизайні. Також ви можете уникнути візуального навантаження. Найкраще такі двері підійдуть для санвузла, гардеробної кімнати або ж підсобного приміщення.

Такі двері відзначаються також міцністю та довговічністю. Це стає можливим завдяки алюмінієвому контуру по всьому периметру полотна дверей, що й захищає їх від механічних пошкоджень. А також двері мають потужну шумоізоляцію, що стане додатковою перевагою у квартирі чи будинку.


Двері прихованого монтажу – це стильно / Фото Pexels

Секрет механізму

Конструкція прихованих дверей може складатись з кількох технічних прийомів, які різняться у виробників.

  • У когось коробка монтується у спеціальну нішу. Це дозволяє полотну опинитись на одному рівні зі стіною.
  • Хтось просто забирає лиштву, що також допомагає полотну злитися зі стіною.
  • Акуратне оформлення дверного прийому можливо і за використання врізних петель. Їх монтують в сам короб, тож ззовні вони непомітні.
  • Непомітні ручки – ще один лайфхак виробників, який дозволяє максимально приховати деталі в інтер'єрі.