Велична резиденція є видатною в багатьох аспектах. "Це останній особняк позолоченої епохи, який зберігся окремим", – каже агент з лістингу Деніел Гайдер.

Зверніть увагу Інвестиції в комерційну нерухомість: які ризики потрібно враховувати в сьогоднішніх реаліях

Особняк вартістю 30 мільйонів

Завершений у 1881 році особняк площею 2 200 квадратних метрів розділений між комерційними приміщеннями на перших двох поверхах. На двох верхніх поверхах розташований житловий пентхаус.

Нерухомість Тренди та натхненняІнтер'єр пентхауса / Фото Realtor

Будинок збудували для Джеймса Блейна, який був спікером Палати представників, сенатором, державним секретарем і кандидатом у президенти на виборах 1884 року.

В особняку жили й інші видатні діячі, зокрема бізнесмени, посли та дипломати. Майно служило офісною будівлею для кількох агентств і міжнародних організацій.

У пентхаусі, який облаштували у 2009 році, є чотири спальні, п'ять повноцінних ванних кімнат, а також багато житлового та розважального простору. Є атріум, кілька віталень та величезна їдальня.

Нерухомість Тренди та натхненняВідпочинкова зона / Фото Realtor

"По суті, це дуже казкова офісна будівля з елітним будинком на вершині. Це приносить понад 1 мільйон доларів доходу від оренди на рік, а може бути й більше, якщо новий власник вирішить збільшити орендну плату", – каже Гайдер.

Нерухомість Тренди та натхненняКомерційне приміщення / Фото Realtor

У готелі також є паркінг на 14 автомобілів. Гайдер стверджує, що ціна в списку є розумною, враховуючи, що схожий особняк продали за 20 мільйонів доларів понад 10 років тому.

Нерухомість Тренди та натхненняБасейн просто неба / Фото Realtor