Станом на січень 2024 року найвища середня вартість за метр квадратний зафіксована у столиці. Ціна становить близько 51 380 гривень (враховуючи всі типи квартир за кількістю кімнат). Про це повідомляє 24 Канал, посилаючись на дані українського маркетплейса DIM.RIA.

Зверніть увагу Названо найкращі будівельні компанії Львова: КН РІЕЛ – серед лідерів

У яких областях найвищі ціни за квадрат

Протягом січня найбільше зросли ціни в Кіровоградській та Одеській областях – від +5 до +5,3%. Проте загалом найвищу середню вартість зафіксували в західному регіоні.

Перше місце серед областей посідає Закарпатська, де квадрат в новобудовах коштує 43 764 гривні. На другому місці – Дніпропетровська із середньою вартістю 40 739 гривень за квадратний метр. А третє місце займає Львівщина, де ціна за квадрат приблизно така сама – 40 526 гривень.

Що стосується областей з найнижчими цінами на квартири в новобудовах, то в трійку увійшли такі:

  • Запорізька – 23 463 гривні за квадрат;
  • Тернопільська – 24 910 гривень за квадрат;
  • Чернігівська – 25 213 гривень за квадрат.

Нерухомість Аналітика ринку
Ціни на квадратний метр по Україні / Дані DIM.RIA

Скільки українських сімей купили житло за сертифікати в січні

У рамках програми "єВідновлення" вже 500 українських родин придбали нову оселю за житловий сертифікат. Середня сума одного сертифіката – 2,2 мільйона гривень.

Найбільше нерухомість купували в Києві та області, а також на Харківщині, Миколаївщині та Чернігівщині. Найчастіше українці обирали квартири, лише сотня із загальної кількості – це будинки.