Все це відбулося завдяки визнанню споживачів, які щодня використовують фарби Kolorit у спраці, і вибирають їх знову, щоб полегшити свій ремонт і отримати якісний результат, розповіли в компанії.

Читайте Інтер'єрна фарба для ремонту: які ключові нюанси потрібно врахувати

Для Kolorit перемога у найпрестижнішій премії серед брендів "Вибір року" в номінації "Фарба року українського виробництва" – справжнє народне і професійне визнання. Це особлива нагорода, яка є результатом кропіткої роботи всієї великої і злагодженої команди Kolorit. Команди, яка створює фарбу №1 в Україні, – відзначили в Kolorit.

У компанії відзначили, що незважаючи на такий непростий для всіх рік, вдалося створити багато гучних проєктів, запустити нові канали комунікації і налагодити онлайн-сервіси. Все це зроблено з максимальною турботою про клієнта – щоб полегшити співпрацю під час всіляких обмежень, з якими довелося зіткнутися через пандемію коронавірусної інфекції COVID-19.

ТМ Kolorit – безсумнівний лідер на ринку фарби в Україні / Фото kolorit

Також у 2020 році Kolorit представив три унікальних інноваційні продукти, у яких немає аналогів на українському ринку:

 • інноваційна антимікробна фарба Argentic;
 • ультралегка шпаклівка з можливістю колерування STANDART LH;
 • оновлена ґрунтовка з наносріблом Silanit.

Крім того, Kolorit запустив максимально зручний онлайн-калькулятор витрати фарби, який полегшить вам не тільки розрахунок, але і ремонт.

Цікаво Витрата фарби: що потрібно враховувати і як розрахувати онлайн

Ми пишаємося званням "Фарба року 2020" і продовжуємо натхненно і сумлінно працювати, щоб підтримувати високий рівень якості продукції та сервісу, рухатися лише вперед і вдосконалюватися. Горді бути серед компаній, що стали лідерами споживчих переваг і отримали атрибут успішного бренду – медаль "Вибір року", – наголосили в Kolorit.

Kolorit – один з небагатьох брендів, який піклується про клієнта на кожному етапі співробітництва / Фото kolorit

Переваги фарби Kolorit

ТМ Kolorit – виробник, який протягом 18 років існує на ринку і дбає про репутацію. Компанія ретельно стежить за якістю і безпечністю своєї продукції.

Всі фарби Kolorit – безпечні і гіпоалергенні, не містять легколетких органічних розчинників, важких металів, фенолів, алкілфенолетоксілата і аміаку. І це – не просто слова, адже безпечність фарб Kolorit підтверджують:

 • висновок "Асоціації алергологів України" та Інституту екогігієни і токсикології про гіпоалергенність продукції;
 • екомаркування "Жива планета";
 • відповідність європейській системі VOC.

Продукція Kolorit відповідає світовим нормам екологічності та безпеки / Фото Kolorit

 • Фарби Kolorit виконані з сировини від світових виробників. Вони зручні в роботі і нанесенні, ультрастійкі до стирання і миття, мають кілька ступенів блиску і ідеально лягають на поверхні.
 • Кольорова гама. Фарби Kolorit можуть тонуватися в більш ніж в 50000 кольорів за найвідомішими каталогами як Tikkurila Symphony, Monicolor Nova, RAL та інші.
 • Професійне тонування. Компанія створює тисячі кольорів за допомогою найекологічнішого і найекономнішого способу, використовуючи тонувальну систему Avatint Tikkurila. Це дозволяє відтінкам передаватися максимально точно, гарантує стійкість кольору і довговічність.
 • Kolorit використовує фінські технології, спеціально очищену підготовлену воду і сировину від виробників світового масштабу: дисперсії BASF, загусники і біоциди DOW і діоксид титану Venator, тому фарби бренду – товар європейського рівня і високої якості.
 • У компанії Kolorit налагоджено власне виробництво (яке відповідає міжнародному стандарту ISO 9001) фарби на сучасному європейському обладнанні. Вся продукція проходить 16 етапів перевірки і тестування за більш ніж 90 показниками перед тим, як потрапити у продаж.
 • У Kolorit є матеріали для кожного етапу ремонтних робіт. Вони ідеально взаємодіють один з одним, що робить процес легким і зручним.

Kolorit завжди перебуває на зв'язку з клієнтом

 1. Офіційний сайт Kolorit, де ви завжди знайдете: актуальну інформацію про всі продукти, інструкцію щодо їх використання, технічні характеристики, а також фільтри для підбору потрібного товару, можете ознайомитися з палітрами кольорів, переглянути матеріали для натхнення, почитати практичні поради та дізнатися, як уникнути помилок під час ремонту , а також ознайомитися зі списком магазинів, де можна придбати продукцію Kolorit.
 2. Гаряча лінія – менеджери компанії завжди готові відповісти на будь-які питання про асортимент Kolorit і прийняти швидке замовлення.
 3. Електронна пошта і зворотний зв'язок – кожен споживач може залишити свої пропозиції або зауваження – відділ якості завжди готовий надати зворотний зв'язок.
 4. Професійні консультанти на місцях – спеціалісти Kolorit допомагають індивідуально кожного клієнта з підбором потрібного матеріалу і кольорової гами.
 5. Виїзна консультація – фахівці Kolorit готові самі приїхати до клієнта і допомогти з вибором необхідного продукту.
 6. Чат-бот – новий канал зв'язку для клієнтів Kolorit, в якому бренд зібрав все необхідне "у швидкому доступі":
 • Повний асортимент продукції Kolorit і швидкий перехід до інструкцій по роботі з матеріалами.
 • Актуальний прайс – всі ціни на продукцію можна подивитися в одному місці.
 • Зручний пошук всіх точок продажів товарів Kolorit.
 • Всі акційні пропозиції, щоб не упустити все найважливіше і цікаве.

Але і на цьому комунікація з клієнтом не закінчується – ТМ Kolorit бере участь в нішевих професійних виставках, щоб клієнти оперативно могли дізнаватися про всі новинки бренду і мали можливість першими їх протестувати.