Восени актуальними кольрами завжди є коричневий, оранжевий, жовтий, бежевий і ще багато різних теплих тонів. Також цього року з’явилася нова інтер’єрна тенденція "баклажанова осінь", тобто тренд на баклажанові та вишневі відтінки. Однак найпопулярнішим кольором осіннього сезону визнали зовсім інший, несподіваний колір.

Зверніть увагу Інвестиції в нерухомість: як обрати об'єкт та забудовника

Який колір став найпопулярнішим цієї осені

Брудно-рожевий назвали найпопулярнішим відтінком осені 2023 року. Його також знають як пилову троянду. Можливо, влітку люди втомилися від яскраво-рожевого, але не були готові повністю відійти від барбі-тренду. Тому вони вирішили надати перевагу м’якшому, теплішому відтінку. Дизайнери підхопили побажання своїх клієнтів і використовувати цей тон у проєктах.

"Брудно-рожевий – неоспіваний герой дизайну. Це ніжне сприйняття вишуканості у порівнянні з крикливим кольором Барбі, – зазначає дизайнер і менеджер La Coralina Island House Аріель Барріонуево.

Нерухомість Тренди і натхненняСтіну пофарбували брудно-рожевою фарбою / Фото Farrow & Ball

На думку дизайнера, цей відтінок буде чудовим у дизайнах сучасного, вінтажного, мінімалістського та бохо стилів. Пилова троянда чудово виглядає в спальнях, вітальнях та домашніх офісах, якщо її поєднати з правильними меблями та предметами мистецтва.

Щодо додаткових відтінків, експерти радять поєднати брудно-рожевий з піщано-коричневим і брудно-білим для створення легкої та заспокійливої атмосфери.

Якщо ж ви хочете додати глибини та контрасту в інтер’єр, розгляньте темно-синій, лісово-зелений і темно-вугільний.