Деякі предмети навіть роблять житло старомодним. Їх назвала дизайнерка інтер'єру Олена Кузіна.

Корисно Клубний будинок: що це таке та де купити квартиру за доступною ціною

Поговорімо про те, що робить вашу квартиру несучасною і такою, ніби вона голосно просить ремонту, навіть якщо ви зробили його місяць тому і всі перераховані елементи щойно з магазину,
– зазначила Кузіна.

Що робить інтер'єр старомодним

  • Скляні фартухи з яскравим малюнком

Цей предмет давно застарів і може зіпсувати навіть ідеальну кухню. Забудьте про маки, водоспади, орхідеї та ін. на фартухах. Вибирайте нейтральні варіанти.

Подібні рішення роблять інтер'єр старомодним / Фото trizio

  • Робочі столи

Якщо ви працюєте вдома, вибирайте мінімалістичні столи прямої форми. Кутові столи у хвилеподібному виконанні залишилися у минулому.

  • Стики між підлоговим покриттям

Раніше багато хто робив поріжок при з'єднанні плитки та ламінату, наприклад. Зараз все можна поєднати за допомогою непомітного елемента (коркового компенсатора).

  • Душова кабіна

Величезні душові кабіни з підсвічуванням, гідродушем і музикою виглядають дуже несучасно. Розгляньте мінімалістичні варіанти з акуратною скляною перегородкою.

Цікаво Які рослини прикрасять робочий стіл: 5 ідей для дому та офісу

  • Меблі

Старі меблеві стінки та гарнітури здешевлюють інтер'єр. У спальних кімнатах краще використовувати вбудовані шафи, а у вітальні – тумби та шафки.

Використовуйте мінімум меблів / Фото pinterest

  • Освітлення

У квартирі має бути кілька джерел світла: люстра, точкові світильники, торшери та бра. Не використовуйте одну люстру.

  • Штучні матеріали

Багато років було модно використовувати штучний камінь у передпокоях. За словами дизайнерки інтер'єру, від такої ідеї слід відмовитися, вибравши шпалери, фарбу або стінові панелі.