Лісовий острів площею 1,6 гектара розташований поблизу Гейлорда, штат Мічиган. Його разом з двома будинками – основним і гостьовим – продають за 2,5 мільйона доларів США.

Зверніть увагу Автономне опалення в новобудовах: особливості й ефективність

Власний острів з двома будинками

Острів розташований на озері Біґ-Лейк. Основний будинок вміщує чотири спальні та велику гостьову студію з ванною кімнатою. Загальна площа обох помешкань становить 230 квадратних метрів.

Зараз помешкання осучаснені й зручно облаштовані, але колись вони були значно скромніші. У час, коли їх будували, а це були 1930-ті роки, тодішні власники не могли дозволити собі таку розкіш. І головне, й гостьове житло збудовані з використанням місцевого каменю та дерева.

Найкраще місце для відпочинку / Фото Realtor

Дизайн інтер'єру основного будинку виконаний у сільському стилі зі склепінчастою стелею та великим кам'яним каміном. Та варто зазначити, що зовні будинок значно привабливіший, ніж всередині.

"Ванна й душ гарно облицьовані каменем, а кухонні шафи – березовим шпоном. Останні оновлення теперішніх власників – це багато квітів, висаджених по всій території", – каже агент з лістингу.

Кожна з двох ділянок острова має власний причал, що забезпечує швидкий і легкий доступ до озера. Відпочивати там влітку, гуляючи лісом та плаваючи під сонцем, – просто насолода.