Як пережити ремонт легко і щасливо, розповіли дизайнери інтер'єру з happyroom.od.ua.

Цікаво Як правильно розташувати меблі у квартирі і будинку: основні правила

5 порад від дизайнерів інтер'єру

  1. Поспіх

Починайте планувати ремонт без поспіху. В першу чергу рекомендується розробити дизайн-проєкт, який вам буде до душі. І тільки потім можна починати роботи.

  1. Делегуйте

Потрібно розуміти, що кожен повинен займатися своєю справою – професіонали зроблять все якісніше, швидше і акуратніше. У той же час власникам це дозволить заощадити масу нервів.

  1. Працюйте за договором

З ким би ви не працювали – завжди підписуйте договір. Це вбереже вас від непередбачених ситуацій. У документі повинні бути прописані всі умови, перелік робіт, терміни виконання і сума оплати. Також бажано передбачити штрафи за недотримання пунктів договору.

Обов'язково підписуйте договір з будівельною бригадою / Фото pixabay

Читайте Підготовка до ремонту квартири: як самостійно зробити обміри

  1. Кошторис і бюджет

Перед тим як починати ремонт, складіть кошторис. Пам'ятайте, що бюджет потрібно розраховувати з запасом. Ремонтні роботи завжди обходяться дорожче, ніж планувалося спочатку, – врахуйте цей нюанс.

  1. Правильне рішення

Пам'ятайте: просте рішення – найкраще. А будь-яка складність повинна бути виправдана. У моменти втоми візуалізуйте собі картинку майбутнього ремонту. Якщо ви виконали перший пункт, і закохалися у дизайн-проєкт, процес буде не таким складним. Вас грітиме думка про те, що скоро ви переїдете у квартиру своєї мрії,
​– резюмували дизайнери інтер'єру.