Для того щоб не відкладати мрію на довгі роки, можна скористатися вигідним варіантом – придбати житло на виплат від забудовника. Про особливості та переваги такого рішення розповіли у Корпорації Нерухомості РІЕЛ.

Цікаво Острівець затишку для всієї сім'ї: який ЖК обрати у Львові

Купівля квартири на виплат: особливості

На сьогодні багато забудовників пропонують різні варіанти купівлі нерухомості у новобудовах. Це дозволяє придбати квартиру, навіть не маючи повної суми. Житло від Корпорації Нерухомості РІЕЛ можна придбати трьома способами, кожен з яких є оптимальним для певної категорії людей:

  • на виплат;
  • у кредит;
  • з 100% оплатою.

Зазвичай забудовник:

  • дає можливість покупцеві сплачувати за житло протягом 2 – 5 років (часто термін обмежується датою введення об'єкту в експлуатацію);
  • прив'язує ціну квартири до курсу долара;
  • дозволяє сплатити 10% першого внеску, а решта суми розбивається рівними частинами на місяці чи квартали (залежно від умов договору).

Квартира на виплат – реальний спосіб стати власником житла в Україні / Фото riel

Важливо Квартира у кредит від банку чи на виплат від забудовника: що краще та вигідніше

Переваги купівлі квартири на виплат від Корпорації Нерухомості РІЕЛ

Цей спосіб купівлі об'єкту нерухомості бере участь у сезонних акціях, що дозволяє сплачувати житло навіть після введення будинку в експлуатацію. РІЕЛ пропонує вигідні пропозиції, які залежать від суми першого внеску.

Наприклад, при внесенні 10% сума націнки складатиме 10%, а від 60% – її може не бути взагалі. Все залежить від конкретного ЖК, умов та акцій, які діють на момент укладення угоди.

РІЕЛ пропонує гнучкі пропозиції для своїх клієнтів / Фото riel

Як купити житло від РІЕЛ на виплат: простий покроковий план

  1. Обираємо ЖК і планування квартири.
  2. За допомогою калькулятора виплат, розташованого поруч із плануванням, обираємо свій варіант оплати та розраховуємо суми.
  3. Звертаємось до відділу продажу та укладаємо угоду.

Купівля квартири на виплат – це можливість стати власником довгоочікуваного житла у Києві чи Львові, не сплачуючи при цьому всю суму одразу.