На відміну від житла за 1 євро, в якому доводиться робити капітальний ремонт в зазначені терміни, будинки "під ключ" продаються відразу придатними для життя. Саме через це вони приваблюють все більшу кількість іноземців.

Важливо Справедливість перемогла, – девелопер прокоментував зміни в "ресурсному" законопроєкті 5600

За скільки продають італійські будинки "під ключ"

В Італії все частіше купують будинки більш ніж за 1 євро / Фото realestate.com.au

Влада Троїни, Муссомелі, селища Каррега-Лігуре та містечка Латроніко запустили продаж старих будинків, які не потребують суттєвих затрат часу на ремонт та відновлення. Середня ціна такої нерухомості – 4 тисячі євро. Більшість пропозицій у відмінному стані, а деякі – продаються із меблями.

Деякі із цих містечок продовжують продавати будинки по 1 євро, але місцева адміністрація зазначає, що зараз попит на них став значно нижчим.

Цікаво спостерігати за відвідувачами, які хочуть придбати будинок за 1 євро, які, глянувши на дорожчі об'єкти, змінюють плани,
– розповідає мера Латроніко Вінченцо Кастеллано.

Він вважає, що будинки вартістю 1 євро – є рекламою італійської нерухомості. Думка про можливість купити будинок за ціною чашки еспресо й справді змушує іноземців приїжджати в Італію та вивчати ринок нерухомості. Проте згодом потенційні покупці стикаються із чисельними вимогами, правилами та бюрократією.

Тож все більше людей готові відразу інвестувати кошти в нерухомість, замість того, щоб віддавати їх за роботу нотаріусів та будівельників.

До теми Це люди, які купили будинки в Італії за 1 євро: як змінилося їхнє життя

В чому перевага купівлі будинку до 5 тисяч євро

В Італії все частіше купують будинки більш ніж за 1 євро / Фото realestate.com.au

Мухаммед Рамзан з Великої Британії придбав панорамну квартиру в Мусомелі всього за 4 500 євро. До цього він об’їздив 22 об’єкти вартістю від 1 до 550 тисяч євро, включаючи віллу з басейном.

У вас є більше можливостей, коли ви шукаєте будинки на суму понад 1 євро,
– ділиться досвідом чоловік.

Іншим покупцям він радить не поспішати з покупкою будинку. Часто старі будинки за 1 євро вимагають багато часу, зусиль та постійного перебування в Італії, тоді як дорожчі пропозиції повністю звільняють від додаткових клопотів.

Рамзан додає, що схема 1-го євро не гарантує, що ви вкладетеся у терміни та зможете повернути депозит. Замість того щоб ризикувати, він витратив ці гроші на доглянуте житло, де він проводить вихідні та відпуску.