А ми продовжуємо розповідати про покупки, які люди традиційно звикли робити під час ремонту, хоча вони й не мають жодного практичного значення. У списку таких опинилась і люстра зі спальні.

Цікаво Як вигідно купити житло у Києві: український девелопер анонсував весняну акцію

Як зекономити на ремонті у спальні

Приліжкові тумби – це далеко не єдиний елемент в інтер'єрі, який купують всі, а практично використовує мало хто. Така ж доля чекає і на люстру, яку у спальній кімнаті звикли розміщувати над ліжком.

Всі знають, що це приватне місце, яке ми використовуємо для відпочинку, сну та романтики. Освітлення воно вимагає відповідне: тепле та приглушене. Це дозволить створити приємну атмосферу та забезпечити комфортне середовище для сну.

Саме тому рекомендуємо замінити класичну велику люстру маленькими лампами чи підсвіткою. Розмістити джерела можна на приліжковій тумбі, полиці чи столику, або ж у вигляді бра на стіні поруч з ліжком.

Якщо цього освітлення вам замало, можете придбати точкові світильники та закріпити їх над проходами, або ж трековий світильник, який дозволяє рухати та повертати точкове світло у потрібному напрямку. Ділимось стильними варіантами освітлення спальної кімнати, які послугують натхненням для тих, хто планує ремонт.

Як замінити люстру у спальні: стильні ідеї


Трековий світильник / Фото Pexels


Стильні лампи / Фото Pexels

Асиметричне освітлення / Фото Pexels


Оригінальні підвісні лампи / Фото Pexels


Нетрадиційне рішення / Фото Pexels


Стильне джерело світла / Фото Pexels


Оригінальне рішення для спальні / Фото Pexels


Дизайн спальні з креативними світильниками / Фото Pexels


Стильна підсвітка / Фото Pexels


Оригінальна лампа, яка створює затишок / Фото Pexels


Цікаве рішення для спальні / Фото Pexels