У Вулф-Сіті продають новий контейнерний будинок за 1 579 997 доларів. До вартості входить величезна ділянка площею 62 гектари. Унікальна власність розташована приблизно за дві години їзди на північ від Далласа.

Зверніть увагу Купівля житла, що будується, через форвардні контракти: як це працює

"Мрія мисливця"

Будинок-контейнер з однією спальнею та ванною кімнатою повністю мебльований і готовий до заселення. "Усе, що ви бачите на фотографіях, залишиться в домі. Єдине, чого немає, це кухонне начиння, як-от каструлі та сковорідки", – каже агент з лістингу.

Інтер'єр помешкання просто чудовий. Дивлячись на екстер'єр багато хто не сподівається побачити світлий сучасний дизайн, який випромінює затишок.

Чудовий інтер'єр з білими стінами / Фото Shoot to Sell

Наразі на території немає світла та води, але є генератор компостний туалет і резервуар для води. Ставок на території наразі не зарибнений, але це не означає, що він не може стати раєм для рибалки.

Однією з переваг власності є близькість до метро Далласа – їхати всього 113 кілометрів. "Це ідеальна відстань. Якщо хтось хоче доїхати на роботу, він може це зробити або якщо він хоче просто швидко відпочити на вихідних", – зазначає агент.

Нерухомість Тренди і натхненняНавколо ні душі / Фото Shoot to Sell