Своїми планами забудовники поділилися у програмі "Деталі 21", розповідає 24 канал. Ініціатори проєкту наголошують, що перших мешканців заселять уже в грудні.

Читайте також Що врахувати перед початком перепланування квартири: поради девелопера

Забудовники перетворять завод 1959 року на сучасні квартири

Релокована будівельна компанія з Мелітополя перетворює машинобудівний завод "Тиса", що в Ужгороді на соціальне житло зі смарт-квартирами.

Переїхали на Закарпаття і поступово почали релокувати наших співробітників. Частину вже локували, частина ще знаходиться в процесі. Для того щоб не втратити команду та забезпечити їх зарплатнею і робочими місцями ми прийняли рішення розпочати на Закарпатті будівництво та реновацію декількох об’єктів для того, щоб якось можливо було існувати,
– розповів керівник підприємства Олексій Фокарді.

Збудований 1959 року машинобудівний завод “Тиса” налічує 10 тисяч квадратних метрів. З них 7,5 планують реконструювати під квартири.

Це перший проєкт ревіталізації на теренах Закарпаття. Нове житло розраховане насамперед на внутрішньо переміщених осіб. Також квартирами вже цікавляться інвестори, які хочуть викупити їх для подальшої здачі в оренду. Наразі потенційні клієнти обирають найменші площі, оскільки планують оселитися тут тимчасово та згодом повернутися додому.

Який вигляд матимуть квартири

На макеті радянська панельна будівля має вигляд сучасного житлового будинку з паркінгом та ландшафтним дизайном. Загалом тут планують зробити 160 квартир у трьох під'їздах.

У кожній квартирі передбачені санвузол, спальня, дитяча кімната та кухня, на якій можна поставити диван чи стіл зі стільцями, щоб зустрічати гостей.

Ремонтні роботи триватимуть ще декілька місяців, а перших мешканців планують заселити в грудні.

Наразі компанія забудовника співпрацює з місцевим центром зайнятості, тож до будівництва залучають як будівельників-переселенців, так і місцевих майстрів. Реалізація цього проєкту на Закарпатті допоможе створити нові робочі місця, збудувати житло для внутрішньо переміщених осіб і найголовніше – дати друге життя закинутому промисловому приміщенню.