Які саме, і як виправити цей недолік, розповідає Нерухомість 24.

Цікаво Ці речі спотворюють кухню: від чого час позбутися

Коридор

Найбільш часто довгий вузький коридор, який зустрічається в плануваннях квартир, обділяють декором. Насправді, цьому місцю дуже потрібні акценти і цікаві предмети: незвичайні картини, цікаві фотознімки, акцентна стіна, орнаменти, візерунки і принти, книги на відкритих полицях – все це відмінно впишеться у подібному приміщенні. Оригінальний декор у коридорі дозволить зробити квартиру незвичайною, яскравою, і додасть індивідуальності.

Декор стіни у коридорі виглядає стильно і надає індивідуальності приміщенню / Фото dizainvfoto

Читайте Непотрібні предмети, які прикрасять інтер'єр: фото

Ванна кімната

Власники найчастіше сприймають ванну кімнату виключно як функціональне приміщення, намагаючись вмістити все необхідне. Адже в звичайних квартирах площа санвузлів досить скромна. Здається, що декор тут зайвий і тільки створить ефект захаращеності. Однак це приміщення потребує гарних елементів. Ними можуть стати стильні аксесуари (обов'язково з однієї серії і під стиль ванної), гарний текстиль (штора, рушники), а також живі рослини.

Зелені рослини – відмінний декор для ванної кімнати / Фото interiorizm

Обідня зона

Ще одне місце, про яке всі забувають, – обідня зона і стіл. Найчастіше у перервах між прийомами їжі це місце пустує. Використовуйте красиві предмети – підставки під серветки, побутові дрібниці, вази з квітами (живими або сухоцвітом). Зелені рослини стануть відмінним доповненням кухні, додадуть їй домашню атмосферу, затишок і тепло.

Квіти доповнять атмосферу / Фото domfront