З якими предметами пора попрощатися, розповідає Нерухомість 24.

Цікаво Незвичайний акцент на кухні: як бюджетно його створити

Різноманітні аксесуари

Різні рушники з яскравими візерунками, губки, ганчірки, мильниці та інші предмети в кислотних кольорах – перше, що псує вашу кухню. Всі аксесуари повинні бути з однієї серії і відповідати стилю приміщення, тоді це буде виглядати гарно. Якщо ж немає можливості купити все з однієї серії – приберіть весь різнобій з видних місць.

Використовуйте на кухні предмети в одному стилі / Фото kuhni-nsk

Ємності

Все, що знаходиться у вас на поверхнях, має поєднуватися між собою і вписуватися в стиль кухні. Це правило стосується в тому числі ємностей для зберігання як круп, так і побутової хімії. Якщо ж предмети не поєднуються між собою, вони виглядають дивно і псують вигляд приміщення.

Красиві ємності можуть стати декором кухні / Фото vorota21vek

Читайте Декор квартири: 4 бюджетних способи прикрасити інтер'єр

Клейонка замість скатертини

До сих пір багато хто використовує на кухні хіт 90-х – клейонку замість скатертини. Якщо ви належите до числа таких людей – позбавляйтеся від цієї звички. Зараз є гарні скатертини з якісних матеріалів, які не потрібно постійно прати.

Красива скатертина прикрасить приміщення / Фото modernplace

Декор

Якщо на кухні у вас постійно миготять підхвати для штор, скарбнички, прихватки і інший строкатий декор – час очищати кухню. Приберіть все зайве – у моді – лаконічність і практичність.