Що зараз модно і актуально, а яких рішень слід уникати в інтер'єрі, розповіла дизайнерка інтер'єру Анастасія Рамазанова у своєму Instagram.

Цікаво Інтер'єр спальні: про що важливо не забути на етапі ремонту

Модно чи застаріло: розбираємо по пунктах

  1. Кислотні кольори, які зовсім недавно, здавалося б, були популярні, вже не актуальні. Тепер у трендах м'які природні тони. Неонові відтінки допускаються лише як акцентні.
  2. Гіпсокартонні конструкції, які можна було зустріти майже у кожній квартирі, канули в лету. Зараз же актуально те, що функціонально і лаконічно.
  3. Натяжна глянцева стеля – застаріле рішення. Оптимальний варіант – біла матова стеля. Якщо ви хочете зробити її в іншому кольорі – обговорюйте варіанти з дизайнером.
  4. Люстра у центрі кімнати і точкові світильники – такий варіант ще зустрічається у багатьох, проте якщо ви тільки плануєте ремонт, вибирайте інтегровані мінімалістичні системи освітлення.
  5. Шпалери з вензелями безнадійно застаріли, на зміну їм прийшли шпалери або панно з художнім орнаментом, – додала Рамазанова.

Читайте Як зекономити на ремонті спальні: 3 корисних ідеї

Оформляючи інтер'єр квартири, дотримуйтеся рекомендацій дизайнера / Фото pinterest

  1. Кухня. У цьому приміщенні важлива простота і лаконічність. Уникайте зайвих зазорів, труб, що стирчать, і різних щілин, гарнітур робіть під стелю.
  2. Якщо ви хочете зробити цегляну кладку в інтер'єрі – робіть стіну справжньою. Не слід використовувати шпалери для імітації фактурних матеріалів.
  3. Дитяча кімната в стилі Disney, Marvel, DC та інших всесвітів, шанувальниками яких можуть бути ваші діти. Зараз набагато більше варіантів скандинавських, яскравих і помірно казкових інтер'єрів, щоб зі зміною смаку малюка, вам не довелося переробляти всю кімнату, – резюмувала дизайнерка інтер'єру.