Використовується білий в різних відтінках і будь-якому поєднанні розповідає 24 канал.

Читайте Як правильно підібрати колір кухні: головні чинники

Білий колір вважається символом життя, світла і чистоти. Стильно і актуально виглядає в дизайні інтер'єру, відмінно доповнює і розкриває інші кольори.

Переваги білого

  • Залежно від відтінку (слонової кістки, топленого молока, сніжний, перламутровий) білий може бути різним: спокійним, гучним, святковим, стриманим і т.д. Це дозволяє робити прекрасні інтер'єри з незвичайними акцентами.
  • Основна особливість білого – здатність робити приміщення більш просторими, свіжими.
  • Універсальність – підходить до будь-якого предмету, кімнати, поверхні, меблів.

Білий залежно від відтінку завжди виглядає по-різному / Фото best-stroy​ / Фото best-stroy

Цікаво Розстановка меблів у вітальні: як зробити красиво і зручно

Білий з іншими кольорами

Білий – колір, за допомогою якого можна оформити будь-яку кімнату або зону. У чистому вигляді використовується рідко – частіше комбінується з різними кольорами – коричневим, сірим, червоним, бежевим, синім, зеленим, чорним, оранжевим – все залежить від фантазії і особистих переваг. Також білий може бути з різною фактурою – глянсовий, матовий, гладкий шорсткий.

Білий поєднується з усіма кольорами / Фото artishock

Білі меблі

Тренд останніх років. Колір вдало вписується в різні стилі і кімнати – спальні, вітальні, дитячі, кухні. Розбавити "спокійну" меблі завжди можна яскравим акцентом (для цього виберіть один-два додаткових кольори).

Кухні в білому кольорі популярні багато років / best-stroy

Білий колір не просто так вважається універсальним – при правильному підході він допоможе вам створити неповторний і унікальний інтер'єр.