Часом це пов'язано зі шкідливими звичками власників. Детальніше про них – читайте нижче.

Цікаво Як правильно використовувати трендові прийоми в інтер'єрі: 3 підказки

  • Горщики без дренажних отворів

У магазинах часто можна зустріти красиві горщики для рослин без отворів на дні. Але слід розуміти, що дренаж потрібен навіть тим рослинам, які дуже люблять вологу. Отвір дозволяє зайвій волозі йти з горщика. Сирий ґрунт може призвести до гниття коренів квітки. Тому вибирайте правильні горщики.

Живі рослини вимагають правильного догляду / Фото pinterest

Читайте Чим прикрасити нейтральний інтер'єр: 4 поради, які "оживлять" будь-яку кімнату

  • Полив всіх рослин в один день

Багато хто вибирає один день на тиждень і поливає всі рослини у домі. Це погана звичка, яка призводить до загибелі рослин. Річ у тім, що у кожної квітки має бути свій графік поливу. Це залежить від типу самої рослини, величини горщика, розташування вдома й субстрату. Щоб уникнути неприємних історій, слід скласти графік для кожної рослини.

Запорука краси домашніх рослин – правильний полив / Фото pinterest

  • Автоматичні системи поливу

Останніми роками автоматичні системи поливу мають попит. Це рішення ідеально підходить для використання у період тривалих поїздок і відпусток. Проте фахівці не рекомендують використовувати її регулярно. Річ у тім, що подібна система не може врахувати деякі фактори. Найважливіші з них – графік поливу кожної рослини. Для того щоб рослини комфортно себе почували необхідно стежити за поливом самостійно.

  • Залишки води

Ще одна невинна, на перший погляд, звичка може погубити ваші рослини. Багато хто, бачачи залишки води у чашці, виливає її у квітковий горщик. Чомусь дехто вважає, що додатковий полив не зашкодить. Однак це теж може закінчитися сумно, адже все залежить від конкретної рослини – кожній з них потрібен індивідуальний підхід.

Для того щоб рослини добре себе почували, складіть індивідуальний графік поливу​ / Фото pinterest